Bad hair day………zmora wielu kobiet……jest na to rada……

 

20-animals-having-a-bad-hair-day-3

W końcu dopada każdego. Brak czasu na poranne umycie włosów czy zbyt późny powrót z imprezy, przeciągnięta wizyta u fryzjera, nieodpowiednia pogoda… Powodów jest mnóstwo, a efekt jeden – bad hair day! To sformułowanie na dobre weszło do slangu włosomaniaczek i oznacza moment, gdy włosy zupełnie nie chcą z nami współpracować. Oczywiście zawsze wtedy możemy użyć suchego szamponu, szybko umyć samą grzywkę (bo przetłuszcza się najszybciej) albo związać włosy w nieśmiertelny koński ogon. Ale możemy też wypróbować kilka innych prostych fryzur, których zrobienie zajmie kilka minut, a efekt będzie bardzo efektowny!

Półkoczek – fryzura na bad hair day

Lubimy półkoczki za to, że są bardzo wygodne i nie tak oklepane, jak zwykłe koczki. Poza tym po rozpuszczeniu zapewniają piękne, naturalne fale.

Polkoczek-fryzura-na-bad-hair-day

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwrócony warkocz – fryzura na bad hair day

Bardzo efektowny, niespotykany, niezbyt trudny do zrobienia, a przy tym ukryje wszystkie włosy, które nie chcą się układać!

Odwrocony-warkocz-fryzura-na-bad-hair-day

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koczek z chustką – fryzura na bad hair day

Niby zwykły koczek, a jednak dodanie ozdobnej chustki przełamuje jego dość przewidywalny charakter. Możecie użyć jakiejkolwiek apaszki czy kultowej bandany! Jeśli wolicie grzeczniejszą wersję – wypróbujcie kok na wypełniaczu!

Koczek-z-chustka-fryzura-na-bad-hair-day

Warkocz z boku – fryzura na bad hair day

Warkocz zapleciony z boku to nie tylko fryzura dobra na bad hair day, ale też przejściowa, gdy np. zapuszczamy grzywkę i każdy dzień wydaje się dniem złym dla włosów. 🙂

Warkocz-z-boku-fryzura-na-bad-hair-day

Niedbały koczek – fryzura na bad hair day

Niedbały koczek to najprostsza fryzura na świecie! Wystarczy związać włosy w kok z tyłu głowy i pozwolić niektórym pasmom swobodnie wysunąć się z upięcia.

Niedbaly-koczek-fryzura-na-bad-hair-day

5 myśli nt. „Bad hair day………zmora wielu kobiet……jest na to rada……

  1. haliska

    na szczęście ja mam niezłe włosy. No ale nie wszyscy tak mają. Mój brat musi mieć bardzo krótkie włosy, bo inaczej ma same takie dni…..

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *