Dieta, odchudzanie

Chcesz stracić na wadze, ale słowo odchudzanie Cię przeraża? Kojarzy Ci się z restrykcjami, liczeniem kalorii i jedzeniem sałaty? A może z wyczerpującą dietą Atkinsa, która pomimo tego że daje naprawdę dobre efekty sieje nie lada spustoszenie w organizmie.

Dieta Atkinsa – skutki uboczne:

  • pogorszenie kondycji skóry, włosów oraz paznokci
  • zaparcia
  • uczucie ciągłego zmęczenia
  • niedobory witamin i minerałów 

Pociesze Cię. Takich kobiet jak Ty jest tysiące! Chcesz wiedzieć jak schudnąć raz na zawsze, bez uczucia głodu i wyczerpujących ćwiczeń na siłowni? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj ten tekst!

Jak schudnąć raz na zawsze? 

Odchudzanie to nie tylko dieta i aktywność fizyczna. Skuteczne odchudzanie zaczyna się w głowie. I to omiarkad Twojego nastawienia zależy czy osiągniesz sukces. Decydując się na taki krok od razu myślisz o tym z czego będziesz musiała zrezygnować, czego nie będziesz mogła jeść! Błąd! Z takim nastawieniem niczego nie osiągniesz! Co najwyżej przytyjesz! Chyba nie o taki efekt Ci chodzi? Musisz zdać sobie sprawę z tego, że nie odchudzasz się za karę. Odchudzasz się dla siebie. Chcesz nosić mniejszy rozmiar ubrań? Chcesz mieć zgrabną, wysportowaną sylwetkę? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałaś „tak”, to znaczy, że Twoja decyzja o odchudzaniu jest w pełni świadoma. Pierwszy, najważniejszy krok za Tobą. Teraz wystarczy, że o siebie zadbasz! Efekty przyjdą szybciej niż się tego spodziewasz!

  • Zacznij jeść regularnie! Śniadanie jedz jak król – jest to najważniejszy posiłek dnia, który w dużej mierze odpowiada za sukces w odchudzaniu!
  • Obiad jedz jak książę – postaraj się aby składał się z białka, zdrowych węglowodanów i tłuszczy.
  • Kolacje jedz jak żebrak – to Twój ostatni posiłek. Pamiętaj żeby się nie przejadać. Teoria mówi, że powinien być białkowy. Białko przyspiesza metabolizm i proces spalania tłuszczu. Dzięki niemu będziesz chudnąć również w nocy!

Zdrowe odżywianie to nie wszystko! Warto zacząć się ruszać. Sport kształtuje sylwetkę. Sprawia, że ciało staje się jędrne i napięte! Nie odkładaj odchudzania na jutro. Zacznij już dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *